رایگان برای شما - كلاهبرداري از متقاضيان كار
 
منوی اصلی
موضوعات
لينكستان
پربازديدترين مطلب

كار در منزل كه به خصوص براي جويندگان كار واژه‌اي آشناست، اخيرا‌ به بهانه‌اي براي افراد سودجو تبديل شده است تا از اين افراد كلاهبرداري يا سوءاستفاده كنند.
روزنامه‌شرق: معمولا درصد بالايي از جويندگان كار براي يافتن شغلي مناسب به آگهي روزنامه‌ها يا وب‌سايت‌ها مراجعه مي‌كنند.
در اين خصوص يكي از موارد قابل توجه براي جويندگان كار ـ به ويژه براي زنان خانه‌دار ـ كار در منزل است؛ حرفه‌اي كه با اندكي آموزش و مواد اوليه قابل دسترس، مي‌تواند براي يك زن خانه‌دار درآمد خوبي داشته باشد؛ درآمدي حتي برابر حقوق شاغلان در شركت‌ها و موسسات مختلف.كار در منزل، براي آن دسته از زناني كه ازدواج ناموفقي داشته‌اند، همسرشان فوت كرده يا قادر به كاركردن نباشند و به هر دليل هزينه‌هاي خانواده و نگهداري از فرزندان نيز بر عهده‌ آنهاست، بسيار فراتر از كمك‌خرج است. در اين بين وقتي طرف حساب يك كارجو، فردي شياد باشد، اين‌گونه افراد كه از ضعيف‌ترين طبقات اجتماعي هستند، براي كاريابي، پول نداشته خود را دو دستي به اين كلاهبرداران تقديم مي‌كنند و با نياز مبرم‌شان اين‌گونه برخورد مي‌شود.
بررسي پرونده‌هاي كلاهبرداري از متقاضيان كار در منزل نشان مي‌دهد وقتي آنان با كلاهبرداري مواجه مي‌شوند اغلب به خاطر مبلغ كلاهبرداري يا نداشتن هزينه حداقلي دادرسي و اياب و ذهاب بين مراجع قضايي و انتظامي حتي از شكايت خود نيز صرف‌نظر مي‌كنند، در نتيجه بسياري از اين سوءاستفاده‌ها بي‌جواب مي‌ماند.
در اين بين برخي از موضوعات و مشاغلي كه اين دفاتر تبليغ مي‌كنند، عبارتند از ساخت جعبه بدليجات، عروسك‌سازي، شمع‌سازي، حكاكي، سراميك‌سازي، سفال‌سازي، گل‌سازي، بازاريابي اينترنتي، بسته‌بندي و… . اين دفاتر براي جلب مشتري، تبليغاتي جذاب نيز انجام مي‌دهند؛ تبليغاتي با مضاميني از قبيل: كار در منزل با حداقل سرمايه، درآمد هفتگي 400 تا 700 هزار تومان، تضمين خريد، كار تضميني و دايم و ثابت، كار با اولين مراجعه و قرارداد كتبي، آموزش رايگان و…
البته در مقابل اين دفاتر، شركت‌هايي هم هستند كه مشتريان و كارجويان خود را راضي نگه مي‌دارند و سال‌هاست به فعاليت خود ادامه مي‌دهند و كمك‌خرج يا منبع درآمد اصلي افراد كم‌بضاعت هستند و هيچ شكايتي نيز از آنها نشده است. پرواضح است كه افراد سودجو و كلاهبردار، با اطلاع از اين موضوع با انگيزه كلاهبردارانه اقدام به تاسيس اين‌گونه دفاتر مي‌كنند و متقاضيان كار در صورت مراجعه به چنين مراكزي بايد كاملا هوشيار باشند تا فريب شيادان را نخورند و اگر در دام كلاهبرداران گرفتار شدند، حتما پليس را در جريان قرار دهند.


پست هاي مشابه:
كلاهبرداري از متقاضيان كار
کار در منزل با حقوق عالی - آگهی های که دروغ می گویند
کلاهبرداری از مشترکان تلفن ثابت - هشدار شرکت مخابرات تهران
جلوی سرقت از کارت های بانکی خود را بگیرید!!!سایت شارژ با درگاه کلاهبرداری
شگردهای جدید سودجویی از کارجویان
کلاهبرداری BodyFish: وقتی یک بازاریاب چینی ایرانیان را گرد مغز! می خواند.
اخطار! از تلفنبانکها استفاده نکنید
هشدار:بانك صادرات بدون اطلاع مشتري كارمزد مي گيرد
کلاهبرداری از جویندگان کار به بهانه شغل دولتی
مراقب مهندسان قلابي مخابرات باشيد!!!
کلاهی که سر «ماموران آمار» رفت/ 150 هزار تومان از دستمزد پرید
درآمد روزانه میلیونی کارمندان برخی بانکها از دلالی ارز!
5 روش کلاهبرداری در فیسبوک
کلاهبرداری در فروش گیرنده Usb که تمام شبکه های ماهواره ای را برای شما می گیرد

نویسنده: مديريت تاریخ: چهارشنبه 20 مهر 1390 | rss | نظرات (0) |مشاهده : 15205 | onetwothreefourfive
مطالب تصادفی
آمار سایت
 امروز : 5606
دیروز : 3264
ماه : 31799
ماه قبل : 145131
سال : 1714952
سال قبل : 1612017
کل : 18778530
اطلاعات سايت:
اخبار :509
  نظرات : 23
خروجي rss
كاربران:
اعضا : 2
  كاربران آنلاين : 31

Future Google PR for f2u.ir

تاییدیه سایت زرین پال

تبلیغات
تبلیغات

كليه حقوق مادي و معنوي مطالب برای سايت رایگان برای شما - كلاهبرداري از متقاضيان كار محفوظ مي باشد و هرگونه كپي برداري بدون ذكر نام و لينك منبع غير مجاز است .
پشتیبانی توسط: S.M.B Productions - 2u Group